Jak żyć gdy za oknem budują główną drogę a ja mam już mieszkanie

Jak wyglądają drogi w Łodzi każdy wie i może być z nich dumny bądź je nienawidzić, pewne jest to, że zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy.

Co jednak z drogami, które pojawią się w mieście i będą przykładem przemyślanego planowania w niedalekiej przyszłości? Otóż z tych dróg większość mieszkańców i przejezdnych będzie się cieszyć ponieważ zapewnią dodatkową przepustowość dla zakorkowanego miasta. Są jednak tacy dla których te planowane drogi będą problemem, mowa tutaj oczywiście o ludziach, którzy kupią mieszkanie w okolicy zaplanowanej drogi głównej, która nie będzie wymarzoną „sąsiadką”.

drogi

Właśnie dlatego przed zakupem warto zorientować się czy przypadkiem niższa cena mieszkania nie jest podyktowana niewielką wartością gruntu, która z kolei może być wynikiem zaplanowanej trasy. Niestety dostęp do map pokazujących plany budowy dróg nie zawsze są łatwo dostępne, a i w internecie znalezienie ich nie zawsze jest możliwe a jeżeli już są dostępne to często nie jest łatwo wyszukać.

mapa

Na szczęście w przypadku Łodzi dotarcie do map jest możliwe i każdy kto planuje zakup powinien dokładnie przestudiować takie plany. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się inwestycje deweloperskie, które powstają w pobliżu przyszłej trasy Konstytucyjnej, która od wielu lat jest już zaakceptowanym projektem i ceny gruntów przeznaczonych pod inwestycje mieszkaniowe delikatnie mówiąc kuszą wszystkich inwestorów, którzy dzięki budowie w takich miejscach mogą całkiem nieźle zarobić.

Oczywiście nie byłoby w tym nic złego gdyby nie pewien szczegół, niestety mało, który deweloper informuje o planach powstania kilku pasmowej trasy tuż za oknem. Jeżeli ktoś zapyta „jak żyć?” odpowiedź jest tylko jedna, trzeba wybierać lokalizację nowego mieszkania z głową.

Zobacz mapę z planowanymi drogami, które pojawią się w Łodzi do 2020 roku.

7 Trackbacks & Pingbacks

  1. Wartościowe mieszkania w Łodzi
  2. Wartościowe mieszkania w Łodzi | Ciekawie zaprezentowane informacje
  3. Atrakcyjne ceny mieszkań | Blog poświęcony SEO
  4. Świetnie wyglądające mieszkania w Łodzi – Portal wiedzy
  5. Atrakcyjne ceny mieszkań – Sieciowo
  6. Świetnie wyglądające mieszkania w Łodzi | Portal 24
  7. Atrakcyjne ceny mieszkań | Informacjyjny blog

Leave a comment

Your email address will not be published.


*